צוות המרכז

צוות המרכז

הצוות מורכב מבוגרות תארים אקדמיים בתחומי החינוך והפסיכולוגיה. הצוות נבחר בקפידה ועובר הכשרה מקצועית אינטנסיבית החל מתחילת עבודתו. לאורך כל הדרך הצוות ממשיך לקבל הנחיה, ליווי מקצועי ואימון אישי, בתחום ניתוח התנהגות ובתחומי התפתחות הילד כדי להעשיר את הידע ולתת לילדים טיפול מותאם ומיטבי. אנו כמרכז, מאמינות בשיפור מתמיד של הצוות שלנו ודואגות ללכידות ועבודת צוות כחלק בלתי נפרד מהמערך המקצועי שלנו.

יפית שלו בר טל- מנהלת קלינית

בעלת תואר B.A בפסיכולוגיה ותואר שני בחינוך והנחיית קבוצות. מנתחת התנהגות, בוגרת תוכנית ההסמכה למנתחי התנהגות באוניברסיטת ת"א. ניסיון בטיפול, שילוב בילדים על הספקטרום האוטיסטי והדרכת הורים ובהדרכת צוות החל משנת 2007

יערה סטרמברג- מנהלת אדמניסטרטיבית

בעלת B.A בסוציולוגיה אנתרופולוגיה ולימודים רב תחומיים מכללת עמק יזרעאל

ג'ני דיזיק קלינוביץ - מנהלת קלינית סניף באר שבע

בעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. מאמינה שאהבה ורגישות ביחד עם ההתערבות המתאימה, יכולים לקדם כל ילד להצלחה

שני אזולאי- רכזת צוות ומטפלת סניף ראשון לציון

בעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות, האקדמית תל אביב יפו.
מאמינה שבכל ילד קיים עולם ומלואו שרק מחכה לפרוץ ולהתגשם, ובאמצעות קרקע מכילה, מאמינה ותומכת- השמיים הם הגבול!

לוטם לוי - מטפלת סניף קריות

בעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות, האקדמית תל אביב יפו.
מאמינה שבכל ילד קיים עולם ומלואו שרק מחכה לפרוץ ולהתגשם, ובאמצעות קרקע מכילה, מאמינה ותומכת- השמיים הם הגבול!

גילי לוי - מטפלת סניף ראשון

בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללת פרס. כעת סטונדטית לניתוח התנהגות בלוינסקי . מאמינה שכל ילד זה עולם ומלואו .אוהבת את העבודה שלי,ואוהבת לתת מעצמי לילדים המדהימים האלו. זה מאתגר מעצים ובעיקר מלא באהבה ונתינה. כל ילד הוא עולם חדש וכל פעם כייף לגלות את העולם שלו ולדעת שאת משפיעה ועוזרת בבניית עולם חדש וטוב יותר עבורו . תודה רבה!

לוטם קרנר- מטפלת סניף קריות

תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מיוחד, מכללת תל חי. ״לא מה שאתם עושים עבור הילדים הופך אותם למוצלחים, אלא מה שאתם מלמדים אותם לעשות למען עצמם״ העבודה עם הילדים ממלאת את ליבי בכל יום מחדש. אני מאמינה בתהליכים הדרגתיים וסביבה מאפשרת, מכילה ותומכת, שתייצר עבור כל ילד את הביטחון למצוא את הדרך המיוחדת שלו.

תמר לוין- מטפלת סניף קריות

תואר ראשון במדעי ההתנהגות, עמק יזרעאל. לעבוד עם ילדים זו ברכה, אבל לעבוד עם ילדים עם אוטיזם זה מרפא את הנפש והלב.

זיו דוד- מטפלת סניף קריות

תואר ראשון בחינוך יצירתי לגיל הרך בסמינר הקיבוצים. בוגרת תוכנית המצוינות רג"ב של משרד החינוך.לימודי ניתוח התנהגות ABA באורנים. אני מאמינה שלכל ילד יש את השפה הייחודית שלו ואת הדרך שבה הוא רואה את העולם. עבורי הקסם קורה כשהדרכים שלנו נפגשות ויחד אנחנו מתנסים, חוקרים ולומדים.

ניצן כהן- מטפלת סניף קריות

סטודנטית B.A במדעי ההתנהגות במכללת עמק יזרעאל. בשבילי, העבודה עם ילדים על הספקטרום היא ממלאת ומספקת. מאמינה שכל ילד הוא עולם ומלואו ובעזרת הסיוע הנכון נוכל לממש את הפוטנציאל הטמון בו.

מוריה קייקוב- מטפלת סניף ראשון

סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה, אוניברסיטת אריאל. העבודה במבטים מעצימה ומרגשת אותי כל יום מחדש! אני מאמינה כי התמדה וכוח רצון מובילים את האדם לממש את הפוטנציאל החבוי בתוכו. "ילד, אתה עוד תזיז הרים!" (ד"ר סוס)

אופליה טננבאום- מטפלת סניף ראשון

בוגרת תואר B.A בפסיכולוגיה וחינוך מיוחד מאוניברסיטת תל אביב, כיום לומדת תואר שני בחינוך מיוחד והתערבות חינוכית. מאמינה שהיכולת לחגוג את המיוחדות והייחודיות שכל ילד מביא איתו בחמלה ובאהבה יכולה להוביל לשיפור משמעותי.

נופר כוכבי-מטפלת סניף ראשון

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה. מאמינה שבכל ילד קיים אור קטן שרק רוצה לפרוץ החוצה. כל יום בעבודה לצד הילדים ממלא לי את הלב מחדש. מאמינה שסביבה מכילה, אוהבת ועם הידע הנכון יכולה לעזור לכל ילד להתפתח ולהתעצם.

גל בכר-מטפלת סניף באר שבע

בוגרת תואר ראשון בחינוך מיוחד+תעודת הוראה בחינוך המיוחד רב גילאי (מכללת בית ברל) לקראת סיום לימודי תואר שני בייעוץ חינוכי. העבודה במרכז מבטים מעניקה לי הזדמנות מדהימה להיכנס לעולמם הפנימי העשיר של הילדים על הרצף. בכל פעם אני נהנת לגלות, לחקור ולהעניק לילדים רשת ביטחון תומכת ומכילה שמאפשרת להם להתפתח ולהגיע להעצמה אישית בדרך הייחודית להם.