טיפול במבטים

טיפול במבטים

מבטים, בובות, אבחון אוטיזם, ניתוח התנהגות

א" הוא ילד חמוד בן 8 שאובחן בגיל 5 על הספקטרום.

האבחנה הפתיעה אותנו מכיוון שא" סובל מבעיה גופנית אחרת ויחסנו את העיכוב התפתחותי לבעיות אלו ולא לאוטיזם בנוסף, א" הוא ילד מאוד חברותי שנהנה מאינטראקציה עם בני גילו ועם מבוגרים ולכן האבחנה לא תאמה לסטראוטיפ של אוטיזם כפי שהבנו אותו בעבר. החל מגיל 5 א" שובץ לגן תקשורת ואכן ראינו שגרף ההתקדמות שלו מתחיל להשתפר אבל התחושה שלנו הייתה שהוא יכול יותר.

אשתי "חרשה" את כל הפורומים ואתרי המידע הרלוונטיים ) היא מתמחה בחיפוש מקוון וכשלחבר'ה בגוגל יש בעיה הם מתקשרים אליה…( והגיעה למסקנה שמבטים זה המקום הנכון לא".

התחלנו טיפול במבטים בראשל"צ לפני כ 14 חודשים ומהרגע הראשון חווינו התקדמות בקצב מהיר גם לפני מבטים לא חסכנו מא" כל טיפול שכסף יכול לקנות ואף אחד לא הצליח להוציא ממנו מה שהצוות במבטים מצליח היו לו 3 קלינאיות תקשורת פרטיות )לא ביחד , על ציר הזמן ( ואף אחת מהן לא הצליחה לגרום לו לשתף פעולה יותר מ 15 דקות שלאחריהן הוא פשוט "קירקס" אותן.

במבטים הוא נותן 90 דקות של עבודה רצופה וברוב המקרים הוא מגיע לעבודה הזו בשמחה …… א" היום מישיר מבט לבני שיחו, מדבר במשפטים שלמים) בעבר דיבר במילים בודדות ( , מרכיב פאזלים ומשחק במשחקי קופסה אין ספק שההתקדמות המואצת היא פרי העבודה האינטנסיבית במכון מבטים במבט לאחור ועם הפנים קדימה אין לי ספק שהבחירה במבטים וההשקעה בטיפולים) הן ההשקעה של זמן והן ההשקעה הכלכלית( נתנה לא" את הדחיפה שאותה הוא היה צריך כדי לפרוץ קדימה. כאן המקום להודות לצוות המדריכות המדהים: ליאת ,שיר וכמובן לרחל אשמח לתת המלצות בע"פ )ניתן ליצור קשר באמצעות פניה למבטים לקבלת מס הפלאפון שלי)

אבא של א

אבא אוהב