רחל היקרה וצוות ראשון לציון המופלאים!

רחל היקרה וצוות ראשון לציון המופלאים!

כשהתחלנו את התהליך במבטים היינו קצת אחרי האבחון של הבן שלנו בגיל 3.5. זוג הורים לילד ראשון שביום אחד נפלו להם השמיים. מאוד מבולבלים ומאוד מפוחדים, לא ידענו מה עומד לפנינו ואיך יראו החיים.. מחקר קצר באינטרנט הוביל אותנו אליכם. לא ידענו הרבה על העולם הזה, אבל אחרי שיחת היכרות עם רחל החלטנו ללכת על זה ולהתמסר לתהליך בצורה מלאה. מההתחלה הרגשנו שתוכנית ביתית זו לא הדרך המתאימה לנו והיום אנחנו מבינים כמה ההחלטה להתחיל את התהליך במבטים הייתה בחירה מושלמת למשפחה ולאורח חיים שלנו.

הבן שלנו התקדם בצורה מדהימה לאורך התקופה במבטים, בכל הבחינות – תקשורתית, חברתית ואקדמית. כל כך כיף לראות אותו חווה הצלחות , פורח ומתקדם, מתמודד יפה עם קשיים, בחיים ובמסגרות ואולי הכי חשוב – האווירה בבית השתנתה מקצה לקצה. הפחד הגדול שליווה אותנו התפוגג עם הזמן בידיעה שהבן שלנו מתקדם ומשתפר מיום ליום. היום אנחנו בנקודה שבה הסרנו את האבחנה על הספקטרום האוטיסטי, אין לי ספק שהעבודה המדהימה שנעשתה בשנה וחצי האחרונות הביאה אותנו לנקודה הזו במהירות הזו.

תודה שנתתם לנו להרגיש בבית מהרגע הראשון, וכשכמעט נפלנו החזקתם לנו את הידיים אבל גם תפסתם את המושכות כשהיה צריך. נתתם לנו מסגרת וכתף באמצע כל הבלאגן. תודה שנתתם לנו תקווה ואוויר לנשימה ברגעים הכי קשים ופרטיים שלנו.

טיפלתם בבן שלנו בנחישות ובאמונה גדולה, לא ויתרתם – לא לו וגם לא לנו. יחד עם זאת באפס שיפוטיות ובאהבה גדולה.

אנחנו מאמינים גדולים ברחל, במודל של מבטים, ובשליחות העצומה של הצוות הזה. אנו ממליצים בלב שלם לכל הורה שקיבל אבחון או לפני אפילו, לרוץ (!!!) להתחיל תוכנית טיפול במבטים ולסמוך על התהליך בלב שקט שאתם עושים את הכי טוב עבור הילד שלכם.